close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
Děkujeme vám za návštěvu a přijďte zas!!!Komentáře taky potěší..

Dolly

Dolly

4. března 2009 v 17:34

Můj táta přešel od malamutů k alaskánům.(Od starýho trabantu ke stíhačce)!! Asi ho víc baví rychlá jízda,když mu jí na silnici zakázali tak ,alespoň na psech si ji může užit ne?Táta s mím bratrem Jindřichem pro ni jeli asi půl dne jenom tam,nejdříve trajektem a poté autem.Když vyjedete z trajektu ven tak jste vlastně v Norsku!!Dollynka je mazlivá ,ale poslušná sice neumí sedni, lehni ,ale do prava a do leva to ona umí.A proto se stala vůdčí fenou a to je ona.
Tak není hezká,ale když byla malá tak to byla ještě hezčí,roztomilejší a hravější.Mám jí ráda ,protože s ní taky běhám ,né jenom táta,na koloběžce dlohé tratě (midové) shruba 17 km na závodech!!!Dolinka má šest štěňt se Slickem (Týna,Black,Dalas,Bára,Ája,Božena),a poté jse nečekaně v Norsku když táta obhlížel terén na pláních se nášemu milovanému Gulitkovi zachtělo a už to bylo jenom na fotce už to je .Gulitek má z Dollynkou 5 štěňat (Chip,Deil,Alf,Růžena,Apokyna).Růženku,ale má už v hrobu Jana Holá.
Vždy když se pustí všech 14 psů Dollynka je ta hlavní a nikdo jí nesmí odporovat jinak to schytá,ale není to jen tak nějaký jenom zavrčí a už si všichni lehají a dávají jí přednost.Tak to je ona není hezká.!!!

A v komentářích máte na víc i ANKETU........


 
 

Reklama